Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie

Druhy stínících systémů

Druhy stínících systémů

Stínící systémy v sobě zahrnují všechno, co v sobě plně zahrnuje část závěsnou i funkční ke stínění. Tedy jedná se o žaluzie, rolety, římské rolety, venkovní žaluzie, venkovní rolety, plisse, bambusové rolety, japonské stěny nalepovací roletky a roletky do střešních oken.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak volit stínicí systém

Častým dotazem při volbě stínění je vhodné navržení systémů, které by se do interiéru mohly hodit. Narážíme přitom na několik zásadních bodů pro rozhodnutí.

 

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Stíny v oknech

28.4.2009Stíny v oknech

Způsobů, jak chránit dům nebo byt před sluncem, je spousta. Záleží tedy pouze na financích a tak trochu i na osobním vkusu. Vždyť takové rolety nebo žaluzie mimo svoji základní funkci slouží zároveň jako dekorace.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak spolehlivě zabránit přehřívání interiéru? Žádná kouzla, ale klasika.

Oknem do domu vstupuje nejvíce slunečních paprsků. Jedinou možnou ochranou proti přehřívání interiéru je zastínění prosklených ploch vnitřními či venkovními žaluziemi nebo roletami. Není na tom sice nic nového či objevného, ale funguje to spolehlivě.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Žaluzie nebo závěsy?

Řešíte právě letní dilema? Rozhodování není lehké, zvlášť když paní domu dává přednost bytovému textilu. Muž prosazuje spíš účelnost než by se zabýval interiérovým image. Jestliže hrozí manželská hádka, nabízíme vám porovnání jaké zastínění místnosti zvolit, aby spokojenost byla oboustranná.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

stinici_technika_2

Střešní okna se po revoluci stala nedílnou součástí interiérů moderních domů i rekonstruovaných podkroví. Téměř každý druhý dům má alespoň jedno střešní okno.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe