Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie

Vertikální žaluzie

vertikalni_zaluzie6

Vertikální žaluzie se stále častěji stávají součástí interiérů. Již dávno překročily „vlastní stín“ v podobě levného stínění kanceláří a výrobních hal a vydali se plně do světa designu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vertikalni_zaluzie1

Pokud se rozhodnete objednat vertikální žaluzii, zpravidla jde o prostor s oknem. Jelikož víme, že se vertikální žaluzie skládá z profilu, lamel a tahání, musíme brát při zaměření v potaz všechny tyto tři složky.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vertikalni_zaluzie4

Vertikální žaluzie je ucelený stínicí systém s tahacím mechanismem. Základ tvoří hliníkový profilu o rozměru 25 x 47 mm a látkové lamely o šíři 127 a 89 mm.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vertikalni_zaluzie3

Co se týče designu, existuje již takové množství různých variant lamel vertikálních žaluzií, že lze potkat tyto výrobky téměř kdekoliv. Od kanceláří a výroben (plastové lamely), až po dětské pokoje (duhové žaluzie) a representativní sály (záclonové vertikální žaluzie). Ve všech těchto případech je zapotřebí dbát několika pravidel a doporučení.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vertikalni_zaluzie5

Vertikální žaluzii obdržíte ve dvou baleních. Samostatný profil na němž jsou jezdci a tahání, a krabici s lamelami, olůvky, montážním materiálem a řetízkem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vertikalni_zaluzie2

Zastínění záclonovou žaluzií je originální a variabilní výrobek, který v sobě spojuje několik výhod najednou. Skládá se z vodící lišty, svislých lamel a dekorační tkaniny. Jednoduchým naklápěním lamel je možné volit mezi dekorační záclonou, lehkým přistíněním nebo úplným zacloněním.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe