Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie

Římské rolety

rimska_roleta4

Když už někdo viděl římskou roletu například v prodejně, nebo bytovém studiu, většinou odcházel s představou dekorační látky nařasené odspodu do velkých skladů. Omylem široké veřejnosti je představa, že se římské rolety musí vytahovat nahoru ke svému profilu, aby tvořily design.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

rimska_roleta3

Vstupy na balkón se dají řešit všemi závěsnými a stínícími systémy, které se na okna standardně používají. Každé stínění se chová jinak a hlavně každé i jinak vypadá. V tomto článku jsme se rozhodli představit variantu s římskou roletou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

rimska_roleta2

Římské rolety se skládají z profilu, látky, fíbr tyček a pásky s tunýlky. Když vyberete správnou látku a nejdete vhodné místo, kam římskou roletu instalovat, odměnou Vám bude moderní elegantní design.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

rimska_roleta1

Římskou roletu většinou vidíte jen jako látku, která je vertikálně členěna a po straně má vodící řetízek, který umožňuje její vytahování a stahování při němž se tvoří pro římskou roletu typické „sklady“. Vnitřek je však poněkud složitější a proto i výroba římských rolet nepatří mezi ty nejjednodušší.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe