Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie
Žaluzie

Předokenní rolety a jak na jejich údržbu

žaluzie

Většina tepla z našich domů, bytů i ostatních budov uniká právě okny. Při pořízení předokenních rolet se náklady na vytápění domů sníží až o jednu třetinu. Roletová schránka se nemontuje nad okno, ale přímo před dané okno, a tím se zamezí možnosti vzniku tepelných mostů. Mezi oknem a roletou se vytvoří vzdušný polštář, který je výborným izolantem. Chrání vaše místnosti před nežádoucím slunečním zářením, nočním osvětlením, prachem i hlukem z ulice. Zabrání také nechtěným pohledům směrem do domu kolemjdoucích a uchrání vaše soukromí. Vytvoří také další bezpečnostní prvek, který váš objekt ochrání před vloupáním. Okna jsou v nepříznivém počasí velmi dobře chráněna.

Venkovní rolety

Venkovní předokenní rolety se vyrábějí z velmi odolných materiálů vůči všem vlivům počasí a jsou přímo stavěny na běžný provoz bez nutnosti velké údržby. Jsou ale vystaveny venkovním vlivům počasí a okolí, proto časem dochází k jejich znečištění, zejména ve více prašném prostředí. Lze využít čištění rolet od odborné firmy nebo provádět čištění a údržbu všech venkovních rolet podle použitého materiálu. Venkovní předokenní rolety Louver.cz mají vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Kovové venkovní rolety

Na předokenní rolety se používá hliník, který má speciální povrchovou úpravu nebo také extrudovaný hliník, který je nejčastěji používaným materiálem právě k výrobě venkovních rolet. Díky jeho povrchové úpravě je velmi snadno omyvatelný a tyto kovové venkovní rolety stačí pouze otřít vlhkou utěrkou.

Látkové venkovní rolety

Venkovní látkové rolety jsou vyrobeny se speciální látky utkané ze skelného vlákna, které je obalené ochranným povlakem PVC. Materiál je tedy velmi odolný. Venkovní rolety vyrobené z tohoto materiálu, kterým říkáme screenové rolety, jsou velmi snadno omyvatelné. Nejprve je nutné venkovní roletu očistit jemným kartáčem a následně ji pak opláchnout čistou vodou.

Předokenní rolety s dlouhou životností

Při zakoupení venkovních rolet vždy obdržíte podrobný návod na jejich čištění a údržbu. Určitě je možné si objednat také preventivní prohlídku odborným technikem, který vždy zkontroluje stádium opotřebení nejvíce namáhaných dílů. Předokenní rolety mají velmi dlouhou životnost a ke každému typu předokenní rolety jsou k dispozici náhradní mechanismy, které je možné v případě jakéhokoliv poškození vyměnit.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe