Vše o žaluziích,
s odborníkem na žaluzie
Látkové rolety

Roletky do dětských pokojů

latkova_roleta_detska

Stínění dětských pokojů je téměř výhradně „zatíženo“ snahou nalézt takové motivy použitých látek, které by buď přímo nesly dětský design, nebo alespoň dostatečně barevně doplnily stávající interiér dětského pokoje.

Že je to těžké, ví každý, kdo navrhuje dětské interiéry. Zatímco barevných samolepek a různého designu nábytku a koberců je poměrně dostatek na trhu, stínění se omezilo jen na dva prvky. Dětské záclony a závěsy, anebo barevné lamely vertikálních a horizontálních žaluzií. Občas se sice někteří výrobci pokusí přinést nějaký ten druh roletové látky s dětským motivem, ale vždy se jedná o stejný problém:

  1. Pro snadnější potisk se zvolí malé postavičky, které se opakují jak nad sebou tak vedle sebe, případně je možné, že na krajích dekorace jsou figury utnuté
  2. Pro ušetření nákladů se téměř výhradně jedná o neznámé motivy, které nekorespondují s poptávkou ani aktuálními trendy.

Nové licenční roletky Romance:

Společnost Styltex se společností Praktic zahájili prodej unikátních licenčních rolet Romance. První stojan s těmito roletkami je umístěn ve firemní prodejně společnosti Styltex na Dukelských Hrdinů 22 Praha 7 a zároveň je možné toto zboží objednat prostřednictvím kalkulátoru.

stojan na prodejně styltex dukelských hrdinů 22 praha 7

Při tvorbě tohoto nového stínění jsme vycházeli z několika logických předpokladů:

  1. Použili jsme jedny z nejoblíbenějších dětských postaviček v Česku – Pata a Mata a Spejbla a Hurvínka
  2. Motiv je vždy ucelený, dostatečně velký a tištěný do středu roletky
  3. Roletka je dělaná na míru, tedy přesně dle potřeby interiéru
  4. Nabízíme nejen dostatek barev použité roletoviny, ale i dostatek motivů licenčních postaviček
  5. Vybrali jsme roletku Romance, které se lepí, nebo jen zavěšuje do oken, aby bylo možné stínění bez následků odstranit ve chvíli, kdy dítě dospěje do jiného stupně svých potřeb

roletka s motivem hurvínek roletka s motivem pat a mat - okno roletka s motivem pat a mat - auto

 

Způsob uchycení roletek:

Roletky romance lze uchytit dvěma způsoby. Buď klasicky přilepit na rám okna, nebo pomocí speciálních držáčků lze roletky jen zaháknout za rám okna. Nedochází tak k nutnosti do oken vrtat. Viz. článek z 28.7.2007 Roletky, které již nemusíte na okno lepit

 

Výběr barev a motivů, způsob nákupu:

V našem kalkulačním portále www.dointerieru.cz v sekci látkové rolety je kompletní program pro objednání roletek s dětským motivem. Jednoduše si zaměříte okno, zvolíte barvu roletoviny a motiv licenčního obrázku a objednávku odešlete. Obratem Vám přijde vzorek látky ke schválení a zálohová faktura. Do týdne až 14 dní budete mít doma originální stínění dětského pokoje. Druhou alternativou je návštěva naší firemní prodejny na Dukelských Hrdinů 22, kde si můžete prohlédnout 6 různých vzorků těchto roletek.

kalkulátor dětských roletek

 

Závěr:

Jedná se o úplnou novinku na trhu, kterou můžete příjemně překvapit nejen své děti, ale i své blízké. Roletky Romance jsou bez nadsázky nejprodávanějším sortimentem vůbec a proto byla jejich obměna pro dětské zákazníky jen logickým krokem vstříc poptávce.

 

Autor článku: Ing.K.Smejkal www.Zaclona.cz 

18.10.2008

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe